#1 2007-07-06 02:53:50

p.

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-06-30
Posty: 40
Punktów :   

Czas soxów

No a jak sprawa stoi ze skarpeczioszkami? ;]
Okreslony kolor, może materiał? Ze wzorami, napisami czy czyste?
Kręca też? Mnie tak trzy ćwierci ;) To jest wąchanie, noszenie cudzych - to nie dla mnie. Ale bialutkie soksiki na opalnej łydce, mm marzenie. Taki mniejszy brat boksów, jak dla mnie ;]
Dla mnie białe soxy są jak bokserki, a czarne jak slipy ;p Wolę w sumie bez żadnych znaczków na nich, ale mi takie nie jakoś przeszkadzają.. Nie reaguje na żadne napisy adidasa, nike czy inne, nie działa to na mnie.

Offline

 

#2 2007-07-19 18:17:07

smoku

Bywalec

Skąd: Gdzies daleko na zadupiu
Zarejestrowany: 2007-07-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: Czas soxów

Tak to jest to ładna opalona łydka i biale soksy , mniam poprostu . jezeli chodzi o znaczki , napisy itp to zazwyczaj nie przykladam do tego wiekszej wagi


"Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich wkoło
Kupię nóż
Zostawię tylko dwoje"

Offline

 

#3 2007-07-21 20:12:27

Narwik

Boksiarz

Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 53
Punktów :   

Re: Czas soxów

każde byle nie w sandałkach

a tak ogólnie to mam przed oczyma [ wyobraźni] chuda noge w dużym bucie[ typu skate czy tam jak to sie nazywa] ze skarpetkami białymi ale nie za wysoko podciągniętymi i ... no i to jest do przyjęcia.

Offline

 

#4 2007-07-22 00:10:32

p.

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-06-30
Posty: 40
Punktów :   

Re: Czas soxów

Narwik napisał:

a tak ogólnie to mam przed oczyma [ wyobraźni] chuda noge w dużym bucie[ typu skate czy tam jak to sie nazywa] ze skarpetkami białymi ale nie za wysoko podciągniętymi i ... no i to jest do przyjęcia.

i to jest bo-skie :D
:p

Offline

 

#5 2007-07-26 23:45:43

3db

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 57
Punktów :   

Re: Czas soxów

mi sie podobają opalone szczuple lydki kolesia w fajnych spodniach i butach do tego biale skarpetki, stopki odpadają
takie coś to potrafi przyciągnąc moj w zrok.. zwlaszcza jak sie gdzies wychodzi na miasto

Offline

 

#6 2008-10-05 16:18:36

damian

Bywalec

6356214
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Czas soxów

p. napisał:

No a jak sprawa stoi ze skarpeczioszkami?
Okreslony kolor, może materiał? Ze wzorami, napisami czy czyste?
Kręca też? Mnie tak trzy ćwierci To jest wąchanie, noszenie cudzych - to nie dla mnie. Ale bialutkie soksiki na opalnej łydce, mm marzenie. Taki mniejszy brat boksów, jak dla mnie
Dla mnie białe soxy są jak bokserki, a czarne jak slipy Wolę w sumie bez żadnych znaczków na nich, ale mi takie nie jakoś przeszkadzają.. Nie reaguje na żadne napisy adidasa, nike czy inne, nie działa to na mnie.

do pracy cienkie czarne a po pracy biale fotte, nike albo umbro. do sneakersexu moga byc jedne i drugie pod warunkiem ze pasuja do calosci. najlepiej jak sa 2 dniowe. piekny zapach....

Offline

 

#7 2011-04-07 21:09:18

 elemelek

Przechodzień

35077126
Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 16
Punktów :   

Re: Czas soxów

a mnie frotte nie kręcą. materiał niezbyt cienki, ale i nie przeświyujący. znaczki? firmowe:P kolor? przeważnie biały, no chyba że garnitur - wtedy czarne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotele w Ciechocinku